Loved by Lykke - Kjole - Nova SS Dress - Light Blue
Endelig kan vi præsentere vores SS24 kollektion fra vores helt eget brand - Loved by lykke! Kjolen er designet ud fra jeres anbefalinger sammen med mig og hele Lykke-teamet. Waaaau! Kollektionen bærer virkelig prag af sommerens fester og de mange kommende begivenheder vi går imøde.
Nova kjolen er vi ikke i tvivl om bliver en kæmpe favorit hos jer! Vi ved modellen er i top og sidder gudesmukt med den tydelig syning ved taljen der skaber en løs "overdel" og falder i et flot snit langs kroppen med slids i siden og lynlås bagtil. Er hun ikke bare en smuk sag??! Modellen er en af vores bestseller, så derfor - vent ikke for længe hvis du skal have fingrene i den!
OBS: Kjolens små glitrende sten og dets mønster er unika og kan derfor variere fra kjole til kjole og vi tager forbehold for hvis sten "mangler", sidder skævt eller vil falde af ved brug. Vi anbefaler at man vasker kjolen med vrangen udad.
- Normal i størrelsen
- Slids foran
- Lykke by Lykke eget design
- Sten påsat i hånden
| Forhandler SKU | CH144551C |
|---|---|
| Nyeste | 3. apr. 2024 |
| Lager lokation | D373 |

